Ca 40 st av olika modeller. Lösa delar förekommer.
Bruksslitage. Smuts & skador finns, delar kan saknas. Ej funktionstestade.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
Gumsbackevägen 5b 611 38 Nyköping Sverige