LEKSAKSBILAR, metall & plast, bl.a. Matchbox, Lesney, 1900-tal.

3484152. LEKSAKSBILAR, metall & plast, bl.a. Matchbox, Lesney, 1900-tal.

Ca 40 st av olika modeller. Lösa delar förekommer.

Bruksslitage. Smuts & skador finns, delar kan saknas. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Gumsbackevägen 5b
611 38 Nyköping
Sverige

Placering
M24
Antal besök: 105