LJUSPLAFONDER, 2 st, "Egina Plafoniera", A. Mangiarotti för Artemide, 1900-talets andra hälft.

348373. LJUSPLAFONDER, 2 st, "Egina Plafoniera", A. Mangiarotti för Artemide, 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkta. Diameter ca 28 cm.

Slitage. Fästen med senare hål för kabel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 631