BORD, Ludvig-XVI stil.

348369. BORD, Ludvig-XVI stil.

Mahogny, palisander, brons
38 x 38 , höjd 76 cm.

Bruksslitage, stötmärke fanersläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahogny, palisander, brons
38 x 38 , höjd 76 cm.

Antal besök: 1 316