SERVISDELAR, glas 59 delar, Hamlet 1900-tal.

348292. SERVISDELAR, glas 59 delar, Hamlet 1900-tal.

12 rödvinsglas ca 15 cm, 12 vitvinsglas ca 13 cm,
12 starkvinsglas ca 11,5 cm, 12 likörglas ca 9 cm och 11 snapsglas ca 7,5 cm.

Ett snapsglas med nagg.
Tillverkningsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett snapsglas med nagg.
Tillverkningsdefekter.

Antal besök: 2 058