Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
VÅG, metall, "The Viking", F.J. Thornton & Co Ltd, Wolverhampton, 1900-talet.
348275. VÅG, metall, "The Viking", F.J. Thornton & Co Ltd, Wolverhampton, 1900-talet.
Längd ca 38 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 38 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
2 153