BEN DAVID. Kvinna med spelkort, färgserigrafi, signerad Ben David och numrerad 89/120.

348257. BEN DAVID. Kvinna med spelkort, färgserigrafi, signerad Ben David och numrerad 89/120.

Bildmått 50x66 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 50x66 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 656