ULF ONSBERG. Abstrakt komposition med glitter. Färglitografi, signerad Ulf Onsberg och numrerad 80/250.

348218. ULF ONSBERG. Abstrakt komposition med glitter. Färglitografi, signerad Ulf Onsberg och numrerad 80/250.

Bildmått 75x60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ulf Onsberg (1932–2020)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 75x60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ulf Onsberg (1932–2020)

Antal besök: 492