ARNE THOREN. I hamnen. Olja.

ARNE THOREN. I hamnen. Olja.
3481939. ARNE THOREN. I hamnen. Olja.

Arne Thoren. I hamnen. Olja på duk.
Signerad. Ramad
med ram: 450 x 410 mm
bildyta: 290 x 240 mm.

Bruksspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad. Ramad
med ram: 450 x 410 mm
bildyta: 290 x 240 mm.

Bruksspår.

Antal besök: 310