SKÅP SAMT BOKSTÄLL, ek/mahogny, 1900-tal.

348141. SKÅP SAMT BOKSTÄLL, ek/mahogny, 1900-tal.

Skåpets höjd 21 cm, bokstödets länd 33 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 805