DRAPERI / GARDIN, lin, "Anakreon", Josef Frank, Firma Svenskt Tenn. 1900-tal.

348122. DRAPERI / GARDIN, lin, "Anakreon", Josef Frank, Firma Svenskt Tenn. 1900-tal.

Fodrad med svart textil. En längd á 218 x 114 cm.

Bruksslitage, smärre blekning vid ena kanten. Ofållad i nedre kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 308