FIGURIN/SKÅL, porslin.

FIGURIN/SKÅL, porslin.
3481112. FIGURIN/SKÅL, porslin.

Föreställande isbjörn.
Höjd ca 18 cm.

Bruksslitage., under nagg, se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Föreställande isbjörn.
Höjd ca 18 cm.

Antal besök: 294