EVGENI DYBSKY (F.1955). "Andra mötet". Olja på duk. Utförd 1988.

348106. EVGENI DYBSKY (F.1955). "Andra mötet". Olja på duk. Utförd 1988.

Signerad och daterad Dybsky 1988 a verso samt a tergo. 100 x 140 cm.

Proveniens
Inköpt på Boibrino Gallery, Stockholm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens

Antal besök: 1 752