TABURETTER, 1 par, gustaviansk stil, 1800-tal.

348046. TABURETTER, 1 par, gustaviansk stil, 1800-tal.

Höjd ca 45 cm.

Slitage, renoverade och kompletterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 45 cm.

Antal besök: 786