SIGNIERT NEDINA. Frodigt stilleben med röda vallmofrön. Fantastisk ram.

348032. SIGNIERT NEDINA. Frodigt stilleben med röda vallmofrön. Fantastisk ram.

Olja på duk, 1970-tal, signatur nedre höger, gyllene ram. Mått ca. Ram 66 x 76 x 7 cm, målning 50 x 60 cm.

Mindre tecken på åldrande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre tecken på åldrande.

HannoVerum
Antal besök: 1 501