POKAL, silver, Hans Langberg, Söderhamn, 1795. Vikt 258 gram.

348002. POKAL, silver, Hans Langberg, Söderhamn, 1795. Vikt 258 gram.

Graverad dekor i form av blomster samt monogram "FSS BFD". Förgylld insida.
Höjd 18 cm, diameter 14 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm, diameter 14 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 396