SÄNGAR, 1 par, järn, 1900-talets första hälft.

34799. SÄNGAR, 1 par, järn, 1900-talets första hälft.

Bäddmått ca 90 x 200 cm.

Omfattande slitage och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bäddmått ca 90 x 200 cm.

Antal besök: 1 306