BIBEL, daterad år 1807.

BIBEL, daterad år 1807.
3479766. BIBEL, daterad år 1807.

18.5 x 11 cm.

Bruksslitage och skador enligt foton.

Gör en kostnadsfri värdering!

18.5 x 11 cm.

Antal besök: 511