Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
NILS FORSBERG. Arab vid Sionberget, Jerusalem, olja på duk, signerad.
347970. NILS FORSBERG. Arab vid Sionberget, Jerusalem, olja på duk, signerad.
100x80 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
100x80 cm.
Garpenhus Auktioner
813