VÄGGSKULPTUR, Bror Bonfils, Danmark, 1900-talets mitt.

347906. VÄGGSKULPTUR, Bror Bonfils, Danmark, 1900-talets mitt.

Ca 23 x 23 cm.

Slitage, Kläder med skador och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 23 x 23 cm.

Antal besök: 2 086