DANIEL FALLSHAW. ”AMULETTEN” OLJA OMBORD.

3478786. DANIEL FALLSHAW. ”AMULETTEN” OLJA OMBORD.

Ett förgyllt inramat olja på kartongporträtt ”The Amuletten” av Daniel Fallshaw. Ramstorlek 59 x 70cm.

Smärre flisning på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre flisning på ramen.

Antal besök: 224