INGVAR ANDERSSON. Granskog. Akvarell.

3478708. INGVAR ANDERSSON. Granskog. Akvarell.

Signerad.
Med ram: 600 x 445 mm
Bildyta: 510 x 370 mm.

bruksspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad.
Med ram: 600 x 445 mm
Bildyta: 510 x 370 mm.

bruksspår.

Antal besök: 292