Mått 28 x 22 cm.
IKON, Kristus på tronen med ärkeänglar, jungfru Maria, Johannes döparen och olika helgonen, Centrala Ryssland, 1700-talets slut, tempera och olja, samt förgyllning på pannå.
Färgbortfall, retuschering.
Mått 28 x 22 cm.
Färgbortfall, retuschering.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.