PARTI NYSILVER, 5 delar, 1900-tal.

34786. PARTI NYSILVER, 5 delar, 1900-tal.

Betående av brick, kaffe- och teservis. Servisen märkt Harts Sheffield, England. Brickans längd 61 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 831