FAT, SKÅL och POKALGLAS, Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda, signerade.

347847. FAT, SKÅL och POKALGLAS, Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda, signerade.

Skål, pokalglas, höjd 8-19,5 cm.
Fat, diameter 33 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat, diameter 33 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 620