JOHAN PETTERSON. Vass i sjö, Litografi.

3478249. JOHAN PETTERSON. Vass i sjö, Litografi.

Signerad. 109/295
Med ram: 355 x 385 mm
Bildyta: 170 x 190 mm.

Bruksspår, Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad. 109/295
Med ram: 355 x 385 mm
Bildyta: 170 x 190 mm.

Antal besök: 208