BORD, "775" Möbelbolaget Tranås, 1950/60-tal.

3477961. BORD, "775" Möbelbolaget Tranås, 1950/60-tal.

Lövformad bordsskiva på betsat tredelat benfäste med svartlackerad metall och mässingsnitar. Etikettmärkt under.
längd ca 79 cm, bredd 62 cm
Höjd 58 cm.

Bruksslitage, märken, fläckar.

längd ca 79 cm, bredd 62 cm
Höjd 58 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Rönningevägen 4A
824 34 Hudiksvall
Sverige

Placering
A3
Antal besök: 70

Andra intressanta föremål