MOPED, Yamaha Chappy/1V9, LB2M, 1970-/80-tal.

3477045. MOPED, Yamaha Chappy/1V9, LB2M, 1970-/80-tal.

Med halvautomatisk växellåda. Kickstart.

Bruksslitage. Repor och märken. Fungerar enl. uppgift, ingen funktionsgaranti lämnas. Senare klädsel på sadel.

Tema

Auctionets samlade vårkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 5 502