LEOPOLD FARE. Färglitografi, signerad och numrerad 312/395.

347663. LEOPOLD FARE. Färglitografi, signerad och numrerad 312/395.

60x47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Leopold Fare (1926–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

60x47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Leopold Fare (1926–1996)

Antal besök: 1 059