KARTA, "Norden", 1900-tal.

KARTA, "Norden", 1900-tal.
3476097. KARTA, "Norden", 1900-tal.

Generalstabens Litografiska Anstalt, Stockholm 1979.
Skala 1:1000000
Höjd kartan 203 cm, bredd 190 cm.

Fint bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skala 1:1000000

Fint bruksskick.

Antal besök: 660