SPARBÖSSA, betjänt, metall 1900-talet.

347553. SPARBÖSSA, betjänt, metall 1900-talet.

höjd ca 18 cm.

nött, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd ca 18 cm.

nött, åldersslitage.

Antal besök: 1 266