Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
ARVID WALLINDER. Portätt, olja på pannå, signerad.
347549. ARVID WALLINDER. Portätt, olja på pannå, signerad.
34x21 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
34x21 cm.
Bruksskick.
Garpenhus Auktioner
1 698