BORDSLAMPA, metall, jugend, tidigt 1900-tal.

347546. BORDSLAMPA, metall, jugend, tidigt 1900-tal.

Med trådskärm. Höjd 34,5 cm.

Slitage, rostfläckar på foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med trådskärm. Höjd 34,5 cm.

Antal besök: 885