VAS, kosta signerad Boda, B 229.

347540. VAS, kosta signerad Boda, B 229.

Höjd 23 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 029