TECHNOFIX 290 Toboggan. Urverksbana i plåt med 2 bilar. Western Germany.

347523. TECHNOFIX 290 Toboggan. Urverksbana i plåt med 2 bilar. Western Germany.

Kartong.

Bruksslitage. Kartong med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kartong.

Antal besök: 1 128