3475065. JAMES RIZZI (1950-2011). Kylskåpet.
James Rizzi (1950-2011), Kylskåpet, färgserigrafi, 1994, signerad och numrerad, exemplar 710/800, ca. 132 x 63 cm, inramad bakom glas, med ram ca. 139,5 x 74,5 cm
Designen användes på Liebherr kylskåpsdörrar som en del av en reklamkampanj.