JAMES RIZZI (1950-2011). Kylskåpet.

3475065. JAMES RIZZI (1950-2011). Kylskåpet.

James Rizzi (1950-2011), Kylskåpet, färgserigrafi, 1994, signerad och numrerad, exemplar 710/800, ca. 132 x 63 cm, inramad bakom glas, med ram ca. 139,5 x 74,5 cm

Designen användes på Liebherr kylskåpsdörrar som en del av en reklamkampanj.

Minimala tecken på användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 511