STOLAR, 6 st, nyrokoko, 1800-talets senare hälft.

347503. STOLAR, 6 st, nyrokoko, 1800-talets senare hälft.

Sits med fjäderstoppning, klädda i blått tyg.

En av stolsryggarna trasig. Renoverade samt kompletterade. Lagningar. Lossade kantband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 797