GRAMMOFONSTIFT, 8 askar, metall, 1900-talets första hälft.

3474910. GRAMMOFONSTIFT, 8 askar, metall, 1900-talets första hälft.

Samtliga askar med stift
His Masters Voice, Odeon med flera.

Bruksslitage.

Tema

Månadsauktion April

Gör en kostnadsfri värdering!

Samtliga askar med stift

Bruksslitage.

Tema

Månadsauktion April

Antal besök: 386