Höjd 92 cm Sitthöjd 43 cm.
Lös ryggklädsel Senare renoverade, kompletterade Fanérskador Repor, märken, fläckar.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
Köpmangatan 6 572 30 Oskarshamn Sverige