STOLAR, ett par, nyrokoko, 1800/1900-tal.

3474496. STOLAR, ett par, nyrokoko, 1800/1900-tal.

Höjd 92 cm
Sitthöjd 43 cm.

Lös ryggklädsel
Senare renoverade, kompletterade
Fanérskador
Repor, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 92 cm
Sitthöjd 43 cm.

Lös ryggklädsel
Fanérskador
Repor, märken, fläckar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Köpmangatan 6
572 30 Oskarshamn
Sverige

Placering
Pallställ 53
Antal besök: 54