ROLF NORRMAN. Motiv av hus, olja på pannå, signerad och daterad Rolf N-n -50.

347442. ROLF NORRMAN. Motiv av hus, olja på pannå, signerad och daterad Rolf N-n -50.

Mått: 33x41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 33x41 cm.

Antal besök: 708