SILVERVAS, Erik Löfman för MGAB, 1976.

347429. SILVERVAS, Erik Löfman för MGAB, 1976.

Diam ca 8, Höjd 18 cm.
Stämplad Löfman, B10.
Vikt 169 g.

Bruks- och åldersslitage.
Smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam ca 8, Höjd 18 cm.
Stämplad Löfman, B10.
Vikt 169 g.

Bruks- och åldersslitage.
Smärre bucklor.

Antal besök: 1 042