KANDELABER, försilvrad metall, rokokostil, 1900-tal.

347417. KANDELABER, försilvrad metall, rokokostil, 1900-tal.

Kandelaber med hållare för tre ljus
Längd 40, höjd 37 cm.

Svärtad, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 40, höjd 37 cm.

Svärtad, repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 697