HARALD SALLBERG. "Riddarhustorget", etsning, tryckt signering samt datering 1926.

347414. HARALD SALLBERG. "Riddarhustorget", etsning, tryckt signering samt datering 1926.

Fören för grafisk konst 1927.
25 x 38 cm.

Gulnad, bruksslitage.
Inramad med syrafri kartong 1995-07-18, Franssons glas, Djursholm.

Harald Sallberg (1895–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

Fören för grafisk konst 1927.
25 x 38 cm.

Gulnad, bruksslitage.

Harald Sallberg (1895–1963)

Antal besök: 746