BYRÅ, med stenskiva, rokokostil, 1900-talets mitt.

347411. BYRÅ, med stenskiva, rokokostil, 1900-talets mitt.

Byrå med tre lådor samt bronserade beslag
Längd 90, bredd 48, höjd 81 cm.

Enstaka märken samt torr faner, dock ej bortfall.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 660