CALLE JOHANSSON. Vikande Rött, olja på pannå, monogramsignerad.

347395. CALLE JOHANSSON. Vikande Rött, olja på pannå, monogramsignerad.

Mått: 40,5x65 cm.

Calle Johansson (1910–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 40,5x65 cm.

Calle Johansson (1910–1989)

Antal besök: 774