KORGSTOLAR, ett par, rotting, 1900-tal.

3473897. KORGSTOLAR, ett par, rotting, 1900-tal.

Med sittdynor.
Höjd ca 90 cm, bredd ca 63 cm, sitthöjd ca 49 cm inkl. dyna.

Bruksskick, lös tvärrpinne under varje stol.
Se bilder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med sittdynor.

Se bilder.

Antal besök: 516