Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Taklampor
LJUSKRONA, Rejmyre Belysning, 19/2000-tal.
34733. LJUSKRONA, Rejmyre Belysning, 19/2000-tal.
Diameter ca 36 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter ca 36 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
2 422