LJUSKRONA, Rejmyre Belysning, 19/2000-tal.

34733. LJUSKRONA, Rejmyre Belysning, 19/2000-tal.

Diameter ca 36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 36 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 862