MÄRKLIN elektrolok RE 800 och 3 vagnar.

347305. MÄRKLIN elektrolok RE 800 och 3 vagnar.

H0 växelström.

Smärre skador och slitage.Loket fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 växelström.

Antal besök: 2 217