TOBAKSBURK SAMT 1 PAR LJUSSTAKAR, keramik.

347290. TOBAKSBURK SAMT 1 PAR LJUSSTAKAR, keramik.

Burken signerad KH, Karl Holst Höganäs.

Omfattande slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 538