3472561. EN LÅGPOJKE I EK.
En lågpojke i ek på raka ben och formade fötter, med tre lådor i mässingshantering till huvudenheten. Höjd 71cm x Längd 79cm x Djup 48cm.
Allmänt slitage på grund av ålder och användning, repor och märken. En uppdelning till den övre ytan, låsmekanism men ingen nyckel. Presenterar bra.
Nycklar saknas.