EN LÅGPOJKE I EK.

EN LÅGPOJKE I EK.
3472561. EN LÅGPOJKE I EK.

En lågpojke i ek på raka ben och formade fötter, med tre lådor i mässingshantering till huvudenheten. Höjd 71cm x Längd 79cm x Djup 48cm.

Allmänt slitage på grund av ålder och användning, repor och märken. En uppdelning till den övre ytan, låsmekanism men ingen nyckel. Presenterar bra.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
3472561. EN LÅGPOJKE I EK.

Nycklar saknas.

Antal besök: 250