GLAS, bland annat Ulle. Flera med olivslipning, 1900-tal.

347193. GLAS, bland annat Ulle. Flera med olivslipning, 1900-tal.

Olika modeller.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika modeller.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 137